0532 205 72 83 info@seoluwebtasarim.com

Hakkımızda


Başta televizyon – sinema sektörü olmak üzere birçok sektörde, internet ve sosyal medya alanlarında danışmanlık hizmetleri. Hizmet verilen firmaların dijital ortamda marka bilinirliğini ve popülerliğini arttırmak esas ilkelerin başında yer almaktadır.

Web tasarım, marka analizi, rekabet analizi, Google Seo, dijital pazarlama, sosyal medya danışmanlığı, marka/ürün yönetimi, hosting çalışmalarıyla, markaların internet ve sosyal medya da hedef kitleye uygun popülerliğini arttırmayı hedeflemektedir.

Dijital planlamanın bu denli önemli ve geri dönüşü ölçülebilir olmasıyla her markayı dijital pazarlama alanına çekmeye başlamıştır. Bugün marka yönetiminde dijital platformları göz ardı eden firmaların popüleritelerini yavaş yavaş kaybettikleri yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır. Dijital platformların kullanım yüzdeleri rekabet ve reklam alanlarını tetiklemeye devam etmektedir.

Hizmetlerimiz


Başta web tasarım ve yazılım olmak üzere internet alanında tamamlayıcı diyebileceğimiz hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tıpkı bir web sitesi hizmetinin önce google seo sonra sosyal medya daha sonra da dijital marka yönetimine ihtiyaç duyabileceği gibi. Tabi hosting ve Dijital pazarlama da ihtiyaçlar arasına girecektir..

  • Web Tasarım Hizmetleri
  • Google Seo Hizmetleri
  • Dijital Pazarlama Hizmetleri
  • Hosting Hizmetleri
  • Dijital Marka Yönetimi Hizmetleri
  • Sosyal Medya Hizmetleri
Web tasarım Google Seo Hizmetleri

Sizi Arayalım